Privatumo apsauga ir slapukai


Mūsų naudotojų asmens duomenys yra viena iš sričių, kuriai skiriame ypatingą dėmesį. Privalome užtikrinti, kad visi reikalavimai būtų ne tik vykdomi, bet ir, jei įmanoma, įvykdyti, nes žinome, kad ši sritis yra jautri.

Pagal Asmens duomenų apsaugos įstatymą internetinės parduotuvės NETSCROLL.LT valdytojas “Maneks plus d.o.o.” privalo saugoti naudotojų asmens duomenis.

NETSCROLL.LT verslo tikslais renka toliau nurodytus naudotojų duomenis:

Vardas ir pavardė;

pristatymo adresai;

Įmonė arba bendrovė. Juridinio asmens pavadinimas (jei naudotojas yra juridinis asmuo);

juridinio asmens mokesčių mokėtojo kodas (jei naudotojas yra juridinis asmuo);

Elektroninio pašto adresas (vartotojo vardas);

Užšifruotas slaptažodis;

Kontaktinis telefono numeris;

gyvenamosios vietos šalis;

Kiti duomenys, kuriuos naudotojas savanoriškai įveda į internetinės parduotuvės formas;

Kiti duomenys, kuriuos naudotojas savo noru vėliau įrašo į savo profilį.

Pardavėjas neatsako už pardavėjo įvestų duomenų tikslumą, išsamumą ir operatyvumą. Saugumo tikslais taip pat renkami IP adresai, iš kurių naudotojai jungiasi prie svetainės. Apsilankymo pradžioje kiekvienam naudotojui priskiriamas sesijos slapukas, kad būtų galima identifikuoti ir stebėti pirkinių krepšelį. NETSCROLL.LT jūsų kompiuteryje taip pat gali saugoti kitus slapukus, pavyzdžiui: šifruotą naudotojo ID (kad būtų galima identifikuoti naudotoją kito apsilankymo metu), produktų apžvalgas (kad žinotumėte, kurias prekes jau įvertinote) ir “Google Analytics” slapukus (apsilankymo svetainėje analizė).

Visi pirmiau minėti duomenys, išskyrus slapukus, yra nuolat saugomi NETSCROLL.LT. Sesijos slapukai saugomi serverio atmintyje tik apsilankymo metu ir ištrinami po valandos neaktyvumo, o nuolatiniai slapukai saugomi lankytojo kompiuteryje.

Privatumo politikos įgyvendinimas

Bendrovė Maneks plus d.o.o. patvirtino asmens duomenų apsaugos taisykles. Visi įmonės darbuotojai, kurie bet kokiu būdu susiduria su asmens duomenimis, yra supažindinti su Asmens duomenų apsaugos taisyklių turiniu.

Teisė informuoti

Turite teisę nemokamai gauti informaciją apie turimą asmeninę informaciją, taip pat teisę peržiūrėti, ištaisyti ar ištrinti šią informaciją. Jei turite klausimų dėl savo informacijos ištrynimo ar naudojimo, rašykite mums el. paštu [email protected] arba atsiųskite prašymą paštu adresu Maneks plus d.o.o. .

Užsakymo būsenos pranešimai

Mes pasiliekame teisę pranešti jums apie užsakymo būseną įvestu telefono numeriu arba el. pašto adresu. Jei užsakymo neatsiimate ilgiau nei 5 dienas, pasiliekame teisę paskambinti ir informuoti jus kaip priminimą atsiimti prekes.

Pranešimai po gauto užsakymo

Mums svarbi jūsų naudotojo patirtis, todėl po užsakymo gavimo mūsų specialistas su jumis susisieks, kad patikrintų, ar likote patenkinti pirkiniu ir produktu. Jei pageidausite, mūsų programa taip pat informuos jus apie kitas lengvatas, kurias galite gauti arba kuriomis galite pasinaudoti pirkdami internetu. Tokiu atveju elektroninius ir SMS pranešimus apie įmonės teikiamas lengvatas gausite savo telefono numeriu ir el. pašto adresu. Savo sutikimą galite bet kada atšaukti susisiekę su mumis el. paštu [email protected] arba paspaudę nuorodą “Atsisakyti prenumeratos”, kad atsisakytumėte prenumeratos. Be to, vykdydami savo veiklą, pasiliekame teisę paklausti jūsų apie lankymosi mūsų svetainėje dažnumą. Jūsų atsiliepimus panaudosime svetainei ir naudotojų patirčiai gerinti. Socialiniuose tinkluose užpildžius reklamines formas (nuolaidų kuponus), į savo el. pašto adresą gausite pranešimus, kuriais būsite informuojami apie galimybes pasinaudoti reklaminiais kuponais. Šių pranešimų taip pat galite atsisakyti tokiu pat būdu, kaip aprašyta pirmiau.

Turite teisę, kai tik paprašysite, gauti prieigą prie savo asmens duomenų ir šios informacijos iš “Maneks plus d.o.o.”, kaip iš duomenų valdytojo:

Apdorojimo tikslai,   

asmens duomenų tipai, naudotojai arba naudotojų kategorijos, kuriems buvo arba bus atskleisti asmens duomenys, ypač naudotojai trečiosiose šalyse arba tarptautinėse organizacijose,

numatomas asmens duomenų saugojimo laikotarpis arba, jei tai neįmanoma, kriterijai, kuriais remiantis šis laikotarpis nustatomas,

automatizuoto sprendimų priėmimo, įskaitant profiliavimą, buvimas.

Jo priežastys, taip pat tokio tvarkymo svarba ir numatomos pasekmės asmeniui.

Viena (nemokama) jūsų asmens duomenų kopija jūsų paties nurodytu formatu (jei prašymas pateikiamas elektroninėmis ryšio priemonėmis ir jūs neprašote kitaip, kopija pateikiama elektroniniu būdu). Už papildomas jūsų prašomas kopijas operatorius gali imti pagrįstą mokestį, atsižvelgdamas į išlaidas.

Netikslių asmens duomenų ištaisymas.

Jūs turite teisę prašyti, kad “Maneks plus d.o.o.”, kaip duomenų valdytojas, apribotų asmens duomenų tvarkymą, kai to prašote:

Jūs prieštaraujate savo asmens duomenų tikslumui, laikotarpiui, per kurį duomenų valdytojas gali patikrinti asmens duomenų tikslumą,

duomenų tvarkymas yra neteisėtas ir nesutinkate, kad asmens duomenys būtų ištrinti, o vietoj to reikalaujate apriboti jų naudojimą,

duomenų valdytojui jų nebereikia duomenų tvarkymo tikslais, bet jums jų reikia teisiniams reikalavimams vykdyti arba ginti.

Visų asmens duomenų ištrynimas (teisė pamiršti), jei įvykdomos Bendrojo duomenų apsaugos įstatymo 17 straipsnio prielaidos, ypač kai atšaukiamas sutikimas tvarkyti asmens duomenis.

Asmens duomenų pateikimas susisteminta, plačiai naudojama ir kompiuterio skaitoma forma, suteikiant teisę perduoti šią informaciją kitam duomenų valdytojui, nesudarant kliūčių pradiniam duomenų valdytojui.

Asmens duomenų, naudojamų tiesioginės rinkodaros tikslais, įskaitant profilių kūrimą, nutraukimas.

Vien tik automatizuotu duomenų tvarkymu grindžiamam sprendimui, įskaitant profilių, turinčių teisinių pasekmių jūsų atžvilgiu, sukūrimą, arba panašiai, jūs darote reikšmingą poveikį, jeigu tenkinamos Bendrojo duomenų apsaugos reglamento 22 straipsnyje nustatytos prielaidos.

Teisė pateikti informacijos pareigūnui skundą prieš duomenų valdytoją, jei manote, kad tvarkant jūsų asmens duomenis pažeidžiamas Bendrasis duomenų apsaugos įstatymas.

Naudojimosi teisėmis tvarka

Suprantu, kad dėl visų pirmiau nurodytų reikalavimų, susijusių su teisių, susijusių su asmens duomenimis, įgyvendinimu, galima kreiptis raštu į duomenų valdytoją šiuo adresu: [email protected]

Suprantu, kad asmens duomenų teisių įgyvendinimo atveju patikimo identifikavimo poreikiams tenkinti duomenų valdytojas gali prašyti iš manęs papildomos informacijos ir jis gali atsisakyti atlikti veiksmus tik tuo atveju, jei įrodo, kad negali patikimai nustatyti mano tapatybės.

Apie slapukus

Kas yra slapukai ir kam jie reikalingi?

Slapukas – tai trumpas tekstas, kurį interneto svetainė siunčia į jūsų naršyklę, kai joje apsilankote. Taip svetainė jus atpažįsta, įsimena informaciją apie jūsų apsilankymą ir suteikia jums patogias ir lengvai naudojamas internetines paslaugas. Naudodami slapukus mes pritaikome savo svetainės turinį, įsimename jūsų pageidavimus ir registruojame apsilankymą mūsų internetinėje parduotuvėje. Naudojant slapukus naršyti mūsų internetinėje parduotuvėje yra patogiau, greičiau ir efektyviau.

Blokuoti slapukus

Nusprendžiate leisti saugoti slapukus savo įrenginyje. Slapukų nustatymus galite valdyti ir keisti savo interneto naršyklėje.

Informacijos apie slapukų nustatymus rasite savo naudojamos interneto naršyklės nustatymuose.

Chrome

Firefox

Opera

Internet Explorer 9

Internet Explorer 7 ir 8

Safari

Jei pakeisite ar ištrinsite naršyklės slapukų failą, pakeisite ar apdovanosite savo naršyklę ar įrenginį, gali tekti vėl išjungti slapukus. Slapukų tvarkymo ir šalinimo procedūra skirtingose naršyklėse skiriasi. Jei reikia pagalbos, galite peržiūrėti naršyklės pagalbą naudotojams. Taip pat galite atsisakyti “Google Analytics” naudojimo šioje nuorodoje https://marketingplatform.google.com/about/ .

Šioje svetainėje naudojami slapukai

SLAPUKŲ PAVADINIMAS / TIKSLAS / TRUKMĖ / ĮMONĖ

sb/ Funkcionuojantis Facebook priedėlis / 2 metai / Facebook

fr/ Funkcionuojantis Facebook įskiepis / 3 mėnesiai / Facebook

xs / Funkcionuojantis Facebook įskiepis / 3 mėnesiai / Facebook

c_user/ Funkcionuojantis Facebook įskiepis / 3 mėnesiai / Facebook

buvimas / Funkcionuojantis Facebook įskiepis / vienos sesijos trukmė / Facebook

pl/ Funkcionuojantis Facebook įskiepis / 1 mėnuo / Facebook

wd/ Funkcionuojantis Facebook įskiepis / 1 savaitė / Facebook

datr/ Functioning Facebook plugin / 3 mėnesiai / Facebook

m_pixel_ratio/ Funkcionuojantis Facebook įskiepis / vienos sesijos trukmė / Facebook

dpr/ Funkcionuojantis Facebook įskiepis / 1 savaitė / Facebook

act/ Funkcionuojantis Facebook įskiepis / vienos sesijos trukmė / Facebook

_lo_v / Funkcionuojantis Ghostmonitor įskiepis / 3 mėnesiai / Ghost monitor

__cfduid / Funkcionuojantis Ghostmonitor įskiepis / 1 metai / Ghost monitor

__cfduid / Funkcionuojantis Ghostmonitor įskiepis / 1 metai / Ghost monitor

_ga / Funkcionuojantis Ghostmonitor įskiepis / 1 metai / Ghost monitorius

__utma / Svetainės lankytojų statistika / 2 metai / Google analytics

__utmz / Svetainės lankytojų statistika / 6 mėnesiai / Google analytics

__utmc / Svetainės lankytojų statistika / vienos sesijos trukmė / Google analytics

__utmv / Svetainės lankytojų statistika / vienos sesijos trukmė / Google analytics

woocommerce_items_in_cart / svetainės NETSCROLL.LT / NETSCROLL.LT / NETSCROLL.LT veikimas 

__kla_id / svetainės NETSCROLL.LT / NETSCROLL.LT / NETSCROLL.LT / NETSCROLL.LT veikimas

wp_woocommerce_session_ / svetainės NETSCROLL. LT / NETSCROLL. LT / NETSCROLL. LT / NETSCROLL. LT veikimas

Linkime  Jums daug malonių apsipirkimų!

NETSCROLL. LT komanda