Saugumo politika


Maneks plus doo išsaugo jūsų verslą. Toliau naudosite tuos pačius asmeninius duomenis.

Šiame Asmens duomenų apsaugos pareiškime aprašomi duomenų tvarkymo duomenys, kuriuos mums teikia arba renka mūsų skaitmeninės platformos, kurie leidžia mokesčių rinkėjams patekti į mūsų svetainę ir naudotis mūsų paslaugomis. Ši privatumo politika atitinka ES Bendrąjį duomenų apsaugos reglamentą ir vietos įstatymus.

Maneks plus doo yra netscroll.lt žiniatinklio valdytojas ir asmens duomenų valdytojas. Šis įspėjimas apie asmens duomenis taikomas šioms asmenų kategorijoms:

 • pirkėjai,
 • potencialūs pirkėjai,
 • mūsų svetainės naudotojai,
 • mūsų tiekėjai ir verslo partneriai.
 1. Bendras duomenų tvarkymas

Asmens duomenų tvarkymas vykdomas remiantis tiksliai apibrėžtais, apibrėžtais tikslais ir naudojant tinkamus teisinius pagrindus. Bet kokie vardai ir teisiniai pagrindai, kuriuos naudojame vienai asmenų grupei, gali būti perimti šiuose punktuose.

Asmens duomenis saugome tik tiek, kiek reikia, kad pasiektume numatytą tikslą, kuriam asmens duomenys buvo renkami. Kai dalijamės asmens duomenimis remdamiesi jūsų susitarimu, dalijamės jais jūsų būdvardžiu. Apdorojimo individualiam tikslui metai išsamiau apibrėžti apatiniuose punktuose.

Kaip mes renkame jūsų duomenis?

Informacija, kurią mums pateikiate, mes renkame, kurią galite gauti iš mūsų dėl produktų, paslaugų ar informacijos, bus rodoma mūsų interneto svetainėse, bendradarbiausite viešuose forumuose ar kitoje veikloje dėl mūsų skaitmeninių paslaugų, atsakysite į apklausas. pirkėjams ar kitiems bendraujantiesiems.pas mus. Duomenis renkame naudodami įvairias technologijas, tokias kaip „slapukai“. Daugiau apie biskvitus galite lengvai atsisiųsti iš mūsų biskvitų politikos.

 1. Jūsų asmens duomenų tvarkymo tikslas

Jūsų asmens duomenis klasifikuojame įvairiais tikslais, todėl bet kuriuo atveju esate su mumis. Jos išsamiau išdėstytos toliau pateiktose lentelėse, įskaitant metų metus.

Kada pirkti atliekant pirkėjo vaidmenį:

Auginimo tikslasAsmens duomenys, kuriuos platinameTeisinis pagrindasRokas Hrambe
Pirkite remontą mūsų svetainėje– vardas ir pavardė;- pristatymo adresas;- įmonė oz. juridinio asmens pavadinimas (jei naudotojas yra juridinis asmuo);- juridinio asmens numeris (jei naudotojas yra juridinis asmuo);- elektroninio pašto adresas (vartotojo vardas);- slaptažodžio šifravimas;- kontaktinis telefono numeris;- gyvenamoji šalis.Sutartis5 metai po užsakymo
Bendravimas su Jumis užsakymo pagrinduvardas ir pavardė;- pristatymo adresas;- įmonė oz. juridinio asmens pavadinimas (jei naudotojas yra juridinis asmuo);- juridinio asmens numeris (jei naudotojas yra juridinis asmuo);- elektroninio pašto adresas (vartotojo vardas);- slaptažodžio šifravimas;- kontaktinis telefono numeris;- gyvenamoji šalisSutartis5 metai po užsakymo
El. naujienų siuntimasel.adresas, vardas ir pavardėĮstatymasVelnias
Siųskite pritaikytus el. naujienlaiškius naudodami profiliusel.adresas, vardas ir pavardė, profilio duomenyssusitarimasVelnias
Rinkos komunikacija, pagrįsta profiliavimuProfilio duomenyssusitarimasVelnias
Apklausų siuntimasel.adresas, vardas ir pavardė, apklausos duomenysUžtikrinti verslo optimizavimo sritį ir atitinkamų pasiūlymų teikimą1 metai nuo apklausos ištaisymo
Statistinių analizių taisymasSuvestiniai duomenys apie pirkimus, apklausas ir kitą veiklą miestelyje, kuri neleidžia individualiai identifikuotisUžtikrinti verslo optimizavimo sritį ir atitinkamų pasiūlymų teikimą1 metai
Teisinių reikalavimų vykdymas ir mūsų teisių apsaugaInformacija priklauso nuo teisinio reikalavimo, tokiu atveju taikomas sumažinimo principasĮstatymasSandėlis su teisės aktais

Kai paraišką sudaro šios šalys arba potencialūs pirkėjai:

Auginimo tikslasAsmens duomenys, kuriuos platinameTeisinis pagrindasRokas Hrambe
El. naujienų siuntimasel.adresas, vardas ir pavardėsusitarimasVelnias
Siųskite pritaikytus el. naujienlaiškius naudodami profiliusel.adresas, vardas ir pavardė, profilio duomenyssusitarimasVelnias
Rinkos komunikacija, pagrįsta profiliavimuProfilio duomenyssusitarimasVelnias
Bendravimas su jumis pagal jūsų prašymąelektroninio pašto adresą arba telefono numerį, vardą ir pavardęUžtikrinti veiksmingo bendravimo su asmenimis sritį3 mėnesiai nuo bendravimo pabaigos
Apklausų siuntimasel.adresas, vardas ir pavardė, apklausos duomenysUžtikrinti verslo optimizavimo sritį ir atitinkamų pasiūlymų teikimą1 metai nuo apklausos ištaisymo
Statistinių analizių taisymasSuvestiniai duomenys apie pirkimus, apklausas ir kitą veiklą miestelyje, kuri neleidžia individualiai identifikuotisUžtikrinti verslo optimizavimo sritį ir atitinkamų pasiūlymų teikimą1 metai
Miesto saugumo užtikrinimasIP adresasUžtikrinti susidomėjimą miestu ir apsipirkimu1 metai
Teisinių reikalavimų vykdymas ir mūsų teisių apsaugaInformacija priklauso nuo teisinio reikalavimo, tokiu atveju taikomas sumažinimo principasĮstatymasSandėlis su teisės aktais

Be to, atliekant tiekėjo vaidmenį,  Jūsų asmens duomenys tvarkomi siekiant įvykdyti sutartinius įsipareigojimus ir tvarkomi per 5 metus nuo sutarties įvykdymo. verslo bendradarbiavimo raktas. Ginčo atveju asmens duomenis sumokėsime kompetentingos institucijos teismui.

Profiliavimas – tai asmens duomenų rinkimas ir tvarkymas, kurių pagrindu sudaromas asmens profilis. Tokiu būdu galime pasiūlyti Jums įdomių ir Jūsų pomėgiams pritaikytų produktų. Profiliavimas buvo naudojamas pagal jūsų susitarimą.

MANEKS PLUS doo profiliavimui naudojame šių kategorijų duomenis: pirkimo sąlyga ir turinys, autorizuoto pirkimo vieta, autorizuoto pirkimo laikas.  

 1. Asmens duomenų perdavimas

Jūsų asmens duomenys nebus perduoti kitiems, išskyrus šiuos atvejus:

 • Kai susijusios įmonės ar trečiosios šalys tvarko paslaugas mūsų vardu, jos atsako į jūsų užklausas, taip pat pristato paketus ir paslaugas svetainei ir panašiai. Ši įmonė yra raginama naudoti jūsų asmens duomenis kitais tikslais, pavyzdžiui, tais, kurių prašau, arba į pietus nuo jos reikalavimų. Tai apima pvz. pristatymo paslaugos, el. pašto tiekėjai ir kt.
 • Dalindamiesi asmens duomenimis su įmone ar su trečiosiomis šalimis, siekdami užtikrinti mūsų šalių saugumą ir apsaugą, jie gina savo teises ir jų teisinį atitikimą teisinėms procedūroms ar kitais atvejais, jei sąžiningai tikime, kad reikalavimai bus įvykdyti. būti laikomasi. Tai apima pvz. IT ir finansų konsultantai, išorės teisės konsultantai ir kt.

Visos trečiosios šalys, su kuriomis dalijasi asmens duomenimis, privalo įspėti asmens duomenis pagal sutartį. Tokie tretieji asmenys negali naudoti tų asmens duomenų kitais tikslais, nei numatyti pateiktuose asmens duomenyse.

 1. Saugumas, vientisumas ir duomenų apsauga

Mums labai svarbu Jūsų informacijos saugumas, vientisumas ir konfidencialumas. Mūsų įmonės įgyvendina technines, administracines ir fizines saugumo priemones, skirtas apsaugoti duomenis nuo neteisėtos prieigos, atskleidimo, naudojimo ir pakeitimo.

Šios priemonės apima:

 • tinklo, mašinų ir taikomosios įrangos valdymas,
 • darbuotojų švietimas,
 • rangovų tikrinimas ir priežiūra ir
 • atitinkamas įspėjimas apie verslo patalpas.

Peržiūrime savo saugos procedūras, siekdami užtikrinti, kad neatsiliktume nuo naujausių technologijų ir metodų. Atkreipkite dėmesį, kad mūsų geriausių priedų sauga nebeatitinka reikalavimų arba yra tokia, kad jos negalima išspręsti.

 1. Tu teisus

Tvarkydami asmens duomenis turite atskiras teises, kuriomis naudojatės taip, kad susisiektumėte su mumis raštu.

Atkreipiame dėmesį, kad jums gali nepavykti teikti tam tikrų produktų ir paslaugų, jei neleisite mums rinkti jūsų asmens duomenų, taip pat kai kurios mūsų paslaugos gali neatsižvelgti į jūsų interesus ir pageidavimus. Npr. Jei nepateiksite pristatymo adreso, sutarčių su jumis pateikti negalėsime, tačiau pristatytų produktų negalėsime pateikti.

Teisę galima padaryti tokiu būdu susisiekus su mumis adresu Maneks Plus doo, Volčji Potok 38, 1235 Radomlje , nurodant asmens duomenų apsaugą arba el. pašto adresu info@netscroll.lt , pavyzdžiui , asmens duomenų apsauga. Jūsų prašymu per mėnesį atsakė į galimybę pratęsti metus papildomam mėnesiui. Jei bus pratęstas tolesnis laikotarpis, apie tai jums bus pranešta per kelis mėnesius nuo jūsų prašymo gavimo. 

Jūs turite šias teises:

 • Prieiga prie asmens duomenų : galite prašyti iš mūsų informacijos apie tai arba saugoti savo asmens duomenis, o jei galite, galite prašyti prieigos prie asmens duomenų ir tvarkymo informacijos (kurie duomenys renkami ir iš tų duomenų šaltinių).
 • Asmens duomenų vykdymas : galite paprašyti mūsų įvykdyti oz. papildomos netarifinės uncijos. jums pateiktą informaciją.
 • Asmens duomenų tvarkymo apribojimas : galite prašyti mūsų apriboti jūsų asmens duomenų tvarkymą (kai, pavyzdžiui, patvirtinamas jūsų asmens duomenų tikslumas).
 • Asmens duomenų rinkimas : galite paprašyti mūsų išvalyti jūsų asmens duomenis (neturime mokėti už tuos pačius asmens duomenis, kuriuos tvarkome dėl teisės aktų reikalavimų ar sutarties pagrindu).
 • Asmens duomenų sąrašas : galite prašyti mūsų, kad jūsų asmens duomenys, kuriuos mums perdavėte, būtų jums išsiųsti susisteminta, įprastai naudojama ir mašinai patogia forma.
 • Atkūrimo prašymas : bet kuris asmuo, turintis teisę leisti naudotis jūsų asmens duomenimis, kuriuos renkame ir apdorojame pagal prašymą. Leidimas gali būti apribotas bet kuriuo iš veiksmų, apibrėžtų šioje Politikoje. Tačiau neigiamų rezultatų leistinas viršijimas gali būti susijęs su tam tikrų paslaugų skyrimu arba galimybe suteikti daugiau.
 • Asmens duomenų tvarkymo sutartis : turima teisė leisti tvarkyti savo asmens duomenis, kai jis ar ji dirba tiesioginės rinkodaros tikslais. už Jūsų asmens duomenų perdavimą tretiesiems asmenims tiesioginės rinkodaros tikslu. Taip pat lengva tvarkyti duomenis, kuriuos naudojame tiesioginės rinkodaros tikslais, naudojant pritaikytą oz. individualūs pasiūlymai (profiliavimas). Sutartis gali būti pateikta bet kokiu šioje Politikoje nurodytu būdu.  
 • Teisė į duomenų perkeliamumą : teisė reikalauti, kad būtų pateiktas asmens duomenų, kuriuos mums atsiuntėte, sąrašas. Duomenys jums bus pateikti susisteminta, įprastai naudojama ir mašinai patogia forma. Pasirinkę šią informaciją galėsite perduoti kitam administratoriui. Jei tai techninis atvejis, galite prašyti, kad jūsų asmens duomenys būtų tiesiogiai perduoti kitam administratoriui.

Žinome, kad duomenų valdytojas gali prašyti iš jūsų papildomos informacijos, jei būtų nustatytas įtikinamas tapatybės nustatymas, esant asmens teisėms, susijusioms su asmens duomenimis, ir gali padaryti išvadą, kad jis gali nesugebėti jūsų tinkamai identifikuoti.

Jei pakeisite faktą, kad Maneks plus doo sumažins savo įsipareigojimus, susijusius su jūsų asmens duomenų tvarkymu, galite kreiptis į informacijos tarnautoją, Dunajska cesta 22, 1000 Liubliana arba el.

gp.ip@ip-rs.si . Daugiau informacijos apie Informacijos tarnautoją ir asmens duomenų tvarkymą galima rasti adresu:  https://www.ip-rs.si/ .

 1. Šio pareiškimo dėl asmens duomenų apsaugos pakeitimai

Kartkartėmis jis gali būti keičiamas taip, kad būtų pritaikytas naujausioms technologijoms, pramonės praktikai, teisiniams reikalavimams ar kitiems tikslams. Mūsų skaitmeninėse platformose bus paskelbta naujausia asmens duomenų apsaugos pareiškimų versija. Noriu informuoti, kad reguliariai peržiūrėjote įspėjimą apie asmens duomenis, jei to reikalauja atitinkami teisės aktai, ir kad jūsų sutartys buvo patvirtintos iki pakeitimų.

 1. Komentarai ir klausimai

Jei turite pastabų ar klausimų dėl šio pareiškimo dėl asmens duomenų apsaugos, kreipkitės į Maneks Plus doo, Volčji Potok 38, 1235 Radomlje arba el. pašto adresu info@netscroll.lt .  

Maneks Plus doo, Volčji Potok 38, 1235 Radomlje  / Slovėnija  / info@netscroll.lt